Kārtot

Lubrikanti

Lubrikants ir viens no intīmās higiēnas līdzekļiem, kas nepieciešams slīdamības uzlabošanai seksa laikā vai masturbējot neatkarīgi no tā, vai process notiek vagināli, anāli, ar partneri, ar seksa rotaļlietu vai ar paša rokām. Šis želejas veida līdzeklis palīdz radīt patīkamākas sajūtas akta laikā un izvairīties no sāpēm maksts sausuma dēļ vai anālā seksa/masturbācijas laikā. Lubrikantus izgatavo uz ūdens, silikona vai eļļas bāzes, un tiem var tikt piešķirta garša, aromāts, sildošs, dzesējošs vai kņudinošs efekts, lai radītu papildu stimulāciju un pastiprinātu baudu.

Vaginālie
Vaginālie
Anālie
Anālie
Orālie
Orālie
Uz ūdens bāzes
Uz ūdens bāzes
Uz silikona bāzes
Uz silikona bāzes
Dabīgie
Dabīgie
Sildošie un atvēsinošie
Sildošie un atvēsinošie
Fistingam
Fistingam
Augstākās kvalitātes
Augstākās kvalitātes
Populārs
Populārs
19.95 €
Populārs
Populārs
11.95 €
Populārs
Bezmaksas piegāde
Video
Populārs
Video
Bezmaksas piegāde
37.95 €
Populārs
Populārs
17.95 €
Populārs
Video
Populārs
Video
24.95 €
Populārs
Populārs
9.95 €
Video
Video
22.95 €
Populārs
Video
Populārs
Video
17.95 €
17.95 €
Populārs
Populārs
9.90 €
Populārs
Populārs
12.95 €
Bezmaksas piegāde
Bezmaksas piegāde
32.95 €
14.95 €
Pēdējā prece
Populārs
Video
Pēdējā
Populārs
Video
(1)
19.95 €
Populārs
Populārs
15.95 €
24.95 €
Video
Video
9.95 €
Video
Video
9.95 €
-5% Atlaide
Populārs
-5% Atlaide
Populārs
(1)
14.20 € 14.95 €
Video
Video
10.95 €
Populārs
Populārs
3.95 €
10.95 €

Populārākie zīmoli


Hot
Joydivision
Pjur
Shiatsu
Stimul8
System JO
 
Biežāk uzdotie jautājumi
 
1. Kādu lubrikantu labāk izvēlēties anālajam seksam un kādu – vaginālajam?
 
Anālajam seksam izvēlieties biezu un maksimāli slidenu lubrikantu, piemēram, silikona bāzes smērvielas. Gadījumā, ja jums vai partnerei/-im ir alerģija pret silikonu vai kādu no lubrikanta sastāvā esošajām vielām, izvēlieties ūdens bāzes lubrikantu.
 
Vaginālajam seksam iesakām izmantot ūdens bāzes lubrikantus, jo tie ir visdabiskākie un vismazāk ietekmē maksts mikrofloru, vismazāk to “piesārņo”, jo, ņemot vērā maksts temperatūru un pašattīrīšanās mehānismus, ūdens bāzes smērvielas viegli izšķīdīs un iztecēs (tiks izvadītas) laukā, neveidojot, piemēram, silikona, piesārņojumu ķermenī.
 
Taču viss ir atkarīgs no tā, vai plānojat izsargāties, lietojot prezervatīvus. Ja nē, lieliska smērviela ir arī speciālās masāžas eļļas vai mūsdienās lielā daļā mājsaimniecību sastopamās kokosriekstu eļļas (pārtikā izmantojamās nevis kosmētiskās), jo tās neizžūst vispār (vien nedaudz iesūcas ādā) un rada ļoti labu slīdamību.
 
2. Kuri lubrikanti ir vismazāk sintētiskie, visgaršīgākie un vispiemērotākie orālajam seksam?
 
Orālajam seksam drīkst izmantot tikai ūdens bāzes lubrikantus. Tie ir pieejami ar dažādām garšām un smaržām, tādā veidā procesu sniedzējam tīkamāku. Ja vēlaties iespējami “tīru” un nesintētisku lubrikantu, iesakām izmantot ūdens bāzes smērvielu bez jebkādām piedevām.
 
Visu ūdens bāzes lubrikantu sastāvā ir glicerīns un augu valsts propilēnglikols, kas tiek izmantoti, lai saglabātu lubrikantu mitrumu un neļautu tiem izžūt iespējami ilgi ne iepakojumā, ne uz ādas. Tāpat vairumā lubrikantu ir arī “drošie parabēni” (metilparabēns, propilparabēns un butilparabēns), kas ir nekaitīgi veselībai koncentrācijā līdz 25% (lubrikantos izmanto 0,01%-0,3% koncentrāciju), un tos izmanto, lai izvairītos no baktēriju, kā arī pelējuma, rauga u.c. sēnīšu rašanās un vairošanās smērvielā. Ja nevēlaties “lietot uzturā” parabēnus, izvēlieties dabiskos vai ekoloģiskos lubrikantus!
 
3. Kurus lubrikantus labāk izmantot ar seksa rotaļlietām, bet kuri ir tīkamāki “miesa pret miesu” saskarē?
 
Tā kā seksa rotaļlietas neuzsūc daļu lubrikanta, kā to dara āda, ar tām var izmantot gan ūdens, gan silikona bāzes lubrikantus. Stikla un metāla rotaļlietām – arī eļļas bāzes smērvielas, piemērotas masāžas eļļas vai pārtikā lietojamo kokosriekstu eļļu.
 
“Miesa pret miesu” jeb seksa gadījumā ir jāizvērtē, vai lietosiet prezervatīvus vai seksa rotaļlietas. Ja nē, vispatīkamākās būs speciālās eļļas, jo, nonākot uz ķermeņa, sasils nekavējoties. Ja izsargāsities ar prezervatīvu palīdzību vai izmantosiet rotaļlietas, kas nav no stikla vai metāla, iesakām silikona lubrikantus, jo tie ilgāku laiku saglabā savas īpašības nekā ūdens bāzes smērvielas.
 
4. Vai orālajam seksam drīkst izmantot stimulējošos lubrikantus?
 
Nē, jo tiem pievienotās aktīvās vielas nav piemērotas lietošanai uzturā. Taču stimulējošo lubrikantu efektu orālā seksa laikā ir iespējams radīt ar dažādiem pārtikā lietojamiem produktiem:
Izdevīgs risinājums, kas ir drošāks un veselīgāks orālā seksa sniedzējam, bet joprojām radīs aizraujošas sajūtas saņēmējam.
 
5. Vai varu lietot jebkuru lubrikantu?
 
Lai arī vairums lubrikantu ir hipoalerģiski, jūsu ķermenim var rasties nepieņemoša reakcija, kas var izpausties līdzīgi kā alerģija vai, piemēram, nonākot saskarē ar maksts mikrofloru, smērviela var kļūt pilnībā neslidena un dabiskie maksts izdalījumi pārvērsties kunkuļos, plēksnītēs u.tml. Tas nenozīmē, ka jāatsakās no konkrētas bāzes lubrikanta – izmēģiniet citu ražotāju lubrikantus, un, iespējams, problēma tiks atrisināta! Ja izjūtat kairinājumu, nekavējoties pārtrauciet lietot konkrēto lubrikantu!
Ievērībai: Yesyes.lv satur atklātu seksuālu informāciju un attēlus. Lietot šo vietni vari tikai no 18 gadu vecuma.