Jums ir kādi jautājumi?

Ja rodas kādi jautājumi apmaksas dēļ, preču atgriešanas noteikumiem vai ir nepieciešams padoms, sazinieties ar mūsu administrāciju.

Tālruņa numurs: +371 29 994 357 (darba dienās, 09:00 – 18:00)

Vai pa e-pastu: [email protected] (24/7)


Klientu atsauksmes:
Rakstīt vai lasīt atsauksmes varat šeit.  

Veikals Rīgā
Pirmais Yesyes.lv veikals tika atvērts Rīgā! Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu - no seksīgas apakšveļas līdz pieaugušo rotaļlietām. Katram klientam esam sagatavojuši bezmaksas dāvanu! Gaidīsim ciemos!
Veikals atrodas Aleksandra Čaka ielā 39A, Rīgā.
 

Mēs veiksmīgi darbojamies vairāk nekā 13 gadus. Strādājam visās trīs Baltijas valstīs. 30 profesionāļu komanda nodrošina, ka klientiem tiek piedāvāti tikai augstākās kvalitātes, laika pārbaudīti produkti un risinājumi. Mēs aizrautīgi cenšamies iepazīstināt cilvēkus ar atšķirīgu erotisko dzīvi. „yesyes“ interneta veikals – durvis uz jaunu pieredzi un neatklātām sajūtām!

Slavenu preču zīmolu sortiments

Mēs lepojamies ar mūsu plašo intīmo preču klāstu. To veido vairāk nekā 4000 produktu, kas apmierina pat visprasīgāko klientu vajadzības. Mums ir viss nepieciešamais jūsu seksuālās dzīves atdzīvināšanai. No seksa rotaļlietām, apakšveļas, lubrikantiem un afrodiziakiem līdz BDSM un fetiša piederumiem.

Mūsu interneta veikalā atradīsi tikai labākās reputācijas un pazīstamāko zīmolu preces. Šeit ir tādi slaveni vārdi kā „Lelo“, „We Vibe“, „Durex“, „Lovense“, „Womanizer“, „Tenga“, „Fleshlight“ un citi. Katra ražotāja produkti ir unikāli. Taču visus vieno centība pret augstāko kvalitāti, funkcionalitāti, stingru dizainu un izturību.

Turklāt sortiments tiek pastāvīgi atjaunināts. Veikalā atradīsi intīmo preču industrijas karstākos jaunumus. Mēs pievēršam lielu uzmanību arī jūsu atsauksmēm. Preces, kas neapmierina jūsu cerības, mēs izņemam no sortimenta.

Kompetenta klientu apkalpošana

Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi jums palīdzēt ar jebkuru jautājumu. Ar konsultantiem varat sazināties pa tālruni vai pa e-pastu. Viņi labprāt palīdzēs jums izvēlēties ko tādu, kas atbildīs jūsu cerībām.

Īpaši labas cenas

Ilglaicīgas attiecības ar lielākajiem Eiropas erotisko preču vairumtirgotājiem un lielie pasūtījumu apjomi ļauj mums piedāvāt, iespējams, labāko cenu tirgū. Ja klients atrod identisku preci par izdevīgāku cenu, piedāvājam tādus pirkuma nosacījumus, kuriem viņš nevar pretoties!

Konfidenciāls pirkums

Mēs saprotam privātuma nozīmi attiecībā uz pieaugušajiem paredzētiem produktiem. Visi mūsu produkti tiek nosūtīti diskrēti. Preces tiek piegādātas neitrālā iepakojumā. Uz tā nav veikala logotipa, nosaukuma vai citu uzrakstu. Nevienam, kurš ieraudzīs paku, nebūs aizdomas, kas tajā slēpjas!

Tie, kas meklē vēl lielāku drošību un konfidencialitāti, var izvēlēties dubultās slepenības iepakojumu. Jūtieties brīvi iepērkoties savām slēptākajām fantāzijām. Jūsu privātums ir aizsargāts.

Naudas atgriešanas garantija

Mēs ticam, ka mūsu klientiem ir jādod iespēja iepirkties internetā bez problēmām. Tāpēc piedāvājam vienkāršu preču atgriešanu. Ja neesat apmierināts ar pirkumu, varat to atgriezt, lai saņemtu naudas atmaksu vai apmaiņu. Erotiskās preces tiek apmainītas, ja ir ražošanas defekts. Vai, ja tās nav izsaiņotas vai kā citādi bojātas. Ja jūsu situācija neatbilst oficiālajiem preču atgriešanas noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Kopā mēs atradīsim labāko risinājumu!

 

Rekvizīti:

UAB “Interversus”
Uzņēmuma kods: 302341918
PVN: LV90012039693

Veikala adrese:
Aleksandra Čaka iela 39A
Rīga, LV-1011, Latvija

Bankas konta nr.:
LV59HABA0551036146393
AB SWEDBANK

Ievērībai: Yesyes.lv satur atklātu seksuālu informāciju un attēlus. Lietot šo vietni vari tikai no 18 gadu vecuma.