Kārtot

Intīmā higiēna

Pēdējo desmitgažu laikā seksa preču rūpniecība ir strauji attīstījusies, un nu piedāvā mums ne vien dažādas seksa rotaļlietas ar plašu materiālu, tekstūru un pielietojumu daudzveidību, bet arī līdzekļus to kopšanai un dažādus ērtus, noderīgus un efektīvus personīgās intīmās higiēnas līdzekļus. Tik plašā piedāvājumā ir viegli apjukt, tādēļ mēs piedāvājam Jums informāciju, kas palīdzēs saprast, kādus līdzekļus labāk izvēlēties un kā kopt Jūsu seksa rotaļlietas.
 

Seksa rotaļlietu kopšanas līdzekļi
Seksa rotaļlietu kopšanas līdzekļi
Citi piederumi
Citi piederumi
Diskrēti tamponi un piltuves
Diskrēti tamponi un piltuves
Grūtniecības testi
Grūtniecības testi
Skūšanās piederumi
Skūšanās piederumi
Pēdējā prece
Pēdējā
24.95 €
23.95 €
Pēdējā prece
Bezmaksas piegāde
Video
Pēdējā
Video
Bezmaksas piegāde
31.95 €
Video
Video
16.95 €
Bezmaksas piegāde
Video
Video
Bezmaksas piegāde
32.95 €
-30% Atlaide
Video
-30% Atlaide
Video
24.43 € 34.95 €
24.95 €
-30% Atlaide
-30% Atlaide
13.96 € 19.95 €
Video
Video
1.75 €
Pēdējā prece
Bezmaksas piegāde
Pēdējā
Bezmaksas piegāde
36.95 €
-35% Atlaide
Bezmaksas piegāde
Video
-35% Atlaide
Video
Bezmaksas piegāde
86.42 € 132.95 €
Pēdējā prece
Bezmaksas piegāde
Video
Pēdējā
Video
Bezmaksas piegāde
30.95 €
Bezmaksas piegāde
Bezmaksas piegāde
34.95 €

Personīgā higiēna

Pie personīgās higiēnas ir pieskaitāmi gan prezervatīvi, gan lubrikanti, gan tamponi seksam mēnešreižu laikā, gan arī grūtniecības tests. Prezervatīvi ir nepieciešami, lai izsargātos no STS un nevēlamas grūtniecības, lubrikanti kalpo kā līdzeklis seksuālās baudas uzlabošanai, veicinot slīdamību, seksa tamponi ir īpašas formas higiēniskie tamponi, kas paredzēti, lai arī mēneša īpašajās dienās Jūs varētu izbaudīt tuvību, savukārt grūtniecības tests lieti noder vēlamas un nevēlamas grūtniecības laicīgā atklāšanā, lai Jūs iespējami drīz varētu reaģēt atbilstoši Jūsu prioritātēm un izvēlei.

Droša seksa rotaļlietu izmantošana

- Pirms ķeraties pie pilnīgi jaunas seksa rotaļlietas izmantošanas, rūpīgi apskatiet to un pārbaudiet, vai tai nav kāds ražošanas brāķis: plaisas, asas šuves, krāsas izmaiņas; ja rotaļlieta ir darbināma ar baterijām, ievietojiet tās un pārliecinieties, ka tā darbojas pareizi.

- Nepareiza bateriju izmantošana var kļūt par iemeslu rotaļlietas bojājumiem, tādēļ ir svarīgi ņemt vērā šos aspektus:

baterijām jābūt jaunām — neizmantojiet savā jaunajā seksa rotaļlietā jau citur izmantotas baterijas;
pārliecinieties, ka grasāties izmantot tās baterijas, kas iekārtai ir paredzētas (vadieties pēc bateriju modeļa, kas norādīts uz rotaļlietas un tās lietošanas instrukcijā);
baterijas ievietojiet atbilstoši + un - poliem;
gan baterijas, gan seksa rotaļlietas kontaktiem ir jābūt tīriem, spīdīgiem, tie nedrīkst būt aprūsējuši vai ar citām korozijas pazīmēm;
ja rotaļlietai nepieciešama vairāk nekā 1 baterija, mainot izlādējušos bateriju, ir jāmaina arī pārējās — nekad nelieciet pusizlietotas baterijas kopā ar jaunām;
neturiet baterijas rotaļlietā tad, kad tā netiek izmantota — izņemiet tās ārā un ievietojiet pirms nākamās lietošanas reizes!
 

- Iepazīstieties ar seksa rotaļlietas lietošanas instrukciju un rīkojieties atbilstoši tai! Ja nezināt, kā pareizi ielikt baterijas, vai ir radušās jebkādas citas neskaidrības par rotaļlietu, visticamāk atbildi atradīsit tieši instrukcijā. Lai to būtu vieglāk uztvert, ražotāji nereti izmanto ilustrācijas, kurās parādīts, kā sagatavot rotaļlietu izmantošanai un kā to kopt. Aicinām iegādāties seksa preces tikai no sertificētiem un oficiāliem tirgotājiem un veikaliem, un nekādā gadījumā nepirkt “no rokas”, jo otrajā gadījumā nav garantijas par preces izcelsmi un drošību lietošanai, nav pirkuma garantijas un, visticamāk, ar šo neoficiālo pārdevēju Jūs nevarēsiet konsultēties, ja preces lietošanas laikā būs radušās neskaidrības. Vienmēr izlasiet atsauksmes par tirgotāju!

- Pirms pirmās lietošanas reizes seksa rotaļlietas ir ļoti rūpīgi jānomazgā un jādezinficē, bet, lai to izdarītu pareizi, ir jāzina, vai rotaļlieta ir ūdensdroša un no kāda materiāla tā ir izgatavota. Nekad nemērciet ūdenī tās rotaļlietas, kas darbojas ar bateriju vai elektriskās strāvas palīdzību! Nemazgājiet rotaļlietas verdošā ūdenī (ja vien instrukcijā nav rakstīts, ka tās pirms lietošanas ir jānovāra)! Visdrošākais un efektīvākais rotaļlietu tīrīšanas veids neatkarīgi no materiāla ir speciālie seksa rotaļlietu kopšanas līdzekļi vai intīmās ziepes. Par konkrētas seksa preces kopšanu droši jautājiet veikala konsultantam! Turpinājumā piedāvājam iepazīties ar populārākajiem materiāliem, no kā izgatavo seksa rotaļlietas, un par to pareizu kopšanu!

1. Medicīniskais silikons — antialerģisks un viegli kopjams materiāls. Silikona rotaļlietas, kurās netiek izmantotas baterijas, akumulatori un jebkāda cita elektronika, drīkst vārīt 2–3 minūtes vai mazgāt ar siltu ūdeni un intīmajām ziepēm. Nekad nevāriet tās rotaļlietas, kurās ir elektroniskas sastāvdaļas! Pirms novietošanas glabātuvē, ļaujiet rotaļlietām nožūt vai nosusiniet tās ar audumu, kas nepūkojas!

2. Plastmasa, akrils, stikls — šo materiālu rotaļlietas mazgā ar siltu ūdeni un intīmajām ziepēm vai antibakteriālām roku ziepēm. Sterilizācijai var izmantot spirtā samitrinātu vates plāksnīti. Akila un stikla rotaļlietas, kurās nav elektronikas sastāvdaļu (motoru, bateriju, akumulatoru u. tml.) drīkst iemērkt karstā, bet ne verdošā ūdenī, lai uzsildītu termorotaļām, taču tās nedrīkst vārīt.

3. Gumija, latekss, želeja — kopšanai drīkst izmantot tikai siltu ūdeni un intīmās ziepes vai antibakteriālas (bet ne agresīvas) roku ziepes. Šī materiāla rotaļlietas ir porainas, tādēļ tās ir rūpīgi jānoskalo, lai izvairītos no ziepju atlikumu radīta ādas un gļotādu kairinājuma. Iesakām ar šo materiālu rotaļlietām izmantot prezervatīvus.

4. Realistic, nature skin, cyberskin, soft touch, ultraskin u. tml. — materiāls, kam nepieciešama īpaša kopšana. No tā izgatavotas vai ar to pārklātas rotaļlietas drīkst mazgāt ar siltu, bet ne karstu ūdeni un intīmajām ziepēm. Rotaļlietas jānožāvē gaisā, tās nav ieteicams slaucīt vai susināt ar audumu. Šī materiāla rotaļlietām parasti komplektā ir iekļauts atjaunojošs pūderis, ar kuru jāapkaisa nomazgāta, nožuvusi seksa rotaļlieta. Kad šis pūderis būs beidzies, drīkst izmantot kukurūzas cieti, taču nekādā gadījumā talku vai zīdaiņu pūderi.

- Līdzīgi kā nepareiza kopšana, arī nepiemērots lubrikants var sabojāt seksa rotaļlietas. Visuniversālākie ir ūdens bāzes lubrikanti, jo tos droši var izmantot ar jebkura materiāla rotaļlietām. Savukārt silikona un eļļas bāzes lubrikantus drīkst izmantot tikai ar stikla un metāla rotaļlietām.

- Ja vēlaties seksa rotaļlietu izmantot gan savai, gan partnera baudai, vai lietot gan vagināli, gan anāli, pēc katras izmantošanas to rūpīgi notīriet, lai izvairītos no nepatīkamām infekcijām. Tīrīšanu var aizstāt ar prezervatīviem, kuri jāmaina pēc katras izmantošanas reizes.

- Lai seksa rotaļlietas kalpotu ilgi, tās nepieciešams pareizi uzglabāt. Rotaļlietām ir jābūt tīrām un pilnīgi sausām, ievietotām oriģinālajā iepakojumā vai speciālā auduma maisiņā, kurš nepūkojas. Glabājiet tās sausā, tumšā vietā istabas temperatūrā.

- Lai izklaides ar seksa rotaļlietām būtu Jūsu veselībai un dzīvībai drošas, pārliecinieties, ka rotaļlieta ir darba kārtībā. Piedāvājam iepazīties ar dažām populārākajām pazīmēm, kas liecina par to, ka seksa rotaļlieta vairs nav droši izmantojama:

motora darbība ir palēninājusies vai tas nedarbojas arī pēc bateriju nomaiņas;
ir redzamas plaisas, plīsumi un citi virsmas bojājumi;
ir redzams vai saožams pelējums un citas materiāla bojāšanās pazīmes;
ir redzama baterijas korozija, vai rotaļlietas savienojumi ir aprūsējuši.
 

Nelabojiet bojātās vai nolietotās rotaļlietas, ja vien Jūs neesat elektronikas speciālists! Drošāk un efektīvāk būs iegādāties jaunas rotaļlietas.

Lai Jums ir neskaitāmi daudz neaizmirstamu un aizraujošu piedzīvojumu, izmantojot pareizi koptas seksa rotaļlietas! Ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai vēlaties uzzināt plašāku informāciju par konkrētas rotaļlietas kopšanu, lietošanu vai uzglabāšanu, sazinieties ar mums!

Ievērībai: Yesyes.lv satur atklātu seksuālu informāciju un attēlus. Lietot šo vietni vari tikai no 18 gadu vecuma.