Gandrīz 85 procenti amerikāņu atzīst, ka vismaz reizi ir izmēģinājuši seksu automašīnā. Tāda ir ASV autoskolu pētījuma statistika. Tika arī noskaidrots, ka visbiežāk ar seksu automašīnā nodarbojas cilvēki vecumā no 18 līdz 24 gadiem. Viņiem automašīna bija vienīgā vieta, kur viņi varēja netraucēti baudīt intīmas attiecības ar savu otro pusīti. Tomēr ne tikai jaunieši to ir iecienījuši - arī pāri, kuri vēlas dažādot savu seksuālo dzīvi, bieži izvēlas nodarboties ar seksu automašīnā. Bet kā to darīt pareizi?


Piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm


Sekss automašīnā var būt atbilde uz jūsu seksuālās dzīves bēdām: kā tam pareizi sagatavoties?
Lai gan statistika liecina, ka vīrieši ir pozitīvāk noskaņoti pret seksu automašīnā, arī daudzas sievietes to neatmet. Šeit Ešlija internetā dalās, ka automašīna ir viņas iecienītākā vieta intīmām attiecībām.

“Kad sēdvieta ir pareizā pozīcijā, tu esi viss sviedrains... atmosfēra vienkārši sakarst, un tas ir daudz seksīgāk. Turklāt, protams, vienmēr pastāv risks, ka kāds var pieķert. Un tas uzbudina.”

Izrādās, ka daiļā dzimuma pārstāves šeit nodarbojas ne tikai ar parastu seksu, bet arī ar citiem seksa veidiem, piemēram, orālo seksu. Viņas saka, ka tā var būt lieliska priekšspēle. Tieši ar šādu stāstu kāda meitene dalījās sieviešu dzīvesveida portālā:

“Kādu vakaru mans draugs atnāca pie manis, jo mēs gājām uz kino. Tajā laikā es vēl dzīvoju kopā ar vecākiem. Tiklīdz mēs aizgājām, sapratām, ka uz filmu nevarēsim aiziet. Taču mēs teicām vecākiem, ka tik un tā to noskatīsimies. Es teicu savam draugam, lai dodas uz nomaļu vietu. Viņš novietoja mašīnu nomaļā ielā, kur parasti stāv celtniecības tehnika. Mēs nedaudz flirtējām, un es sāku viņu apmierināt orāli. Viņš bija tik apmierināts, ka nejauši nospieda akseleratora pedāli. Tādējādi automašīnas dzinēja skaņa mijās ar mūsu stenējumiem. Mēs atgriezāmies vecāku mājās, pastāstījām viņiem, cik brīnišķīga bija filma, kuru īsti nebijām redzējuši, un devāmies uz manu istabu, lai nodarbotos ar kaislīgu seksu. Tā bija satriecoša nakts.”

Tiešsaistes forumā Niks dalās ne tikai par to, kā viņam patīk sekss automašīnā, bet arī par to, kā transportlīdzeklis var vairot baudu.

“Skolā es iemācījos, ka mašīna vienmēr jāatstāj iedarbināta. Ja tā šūpojas vai sāk nedaudz kratīties, tas palīdzēs jums ātrāk nokļūt līdz “galamērķim”. Man mašīnā ir bijušas vairākas draudzenes, un darbojošs motors patiešām uzlaboja izklaidi.”

 

Kāpēc izmēģināt seksu automašīnā?


Sekss automašīnā var būt atbilde uz jūsu seksuālās dzīves bēdām: kā tam pareizi sagatavoties?
Seksologi noliedz uzskatu, ka sekss automašīnā ir domāts tikai jauniešiem, kuri dzīvo kopā ar vecākiem vai istabas biedriem un kuriem nav vietas, kur nodarboties ar seksu. Viņi apgalvo, ka sekss automašīnā var ievērojami bagātināt vecāku, nobriedušu pāru seksuālo dzīvi, un norāda uz daudziem ieguvumiem.

Pirmkārt, ar seksu automašīnā bieži nodarbojas cilvēki, kuri ir tik izmisuši pēc savas otrās pusītes, ka nevar sagaidīt, kad viņi nokļūs mājās vai viesnīcā. Tas nozīmē, ka viņus pārņem mežonīga kaisle - tieši tas, pēc ekspertu domām, padara mīlēšanos automašīnā tik labu un atšķirīgu no mīlēšanās jebkur citur. Jūs varat arī apzināti uzkurināt kaisli, viegli kairinot partneri un pieskaroties viņa erogēnajām zonām. Un tad jums vienkārši jāļaujas kaislei.

Viņi atklāja, ka sekss automašīnā ir lielisks ne tikai tāpēc, ka tas sniedz pāriem jaunu pieredzi, bet arī tāpēc, ka cilvēki jūtas tuvāki viens otram pēc tam, kad kopā izmēģina kaut ko jaunu. Protams, jauna seksa vieta var palīdzēt arī pāriem, kuru seksuālā dzīve ir kļuvusi monotona un neinteresanta. Šī pieredze var arī palīdzēt no jauna uzkurināt kaisli starp mīlniekiem. Atcerieties, ka tikai vides maiņa var būt liels uzbudinājums - īpaši, ja jūs vienmēr mīlējāties guļamistabā. Tāpēc nebaidieties seksa rutīnu papildināt ar kaut ko jaunu.


Kā sagatavoties seksam automašīnā?


Sekss automašīnā var būt atbilde uz jūsu seksuālās dzīves bēdām: kā tam pareizi sagatavoties?
Tomēr atcerieties, ka kaislīgs sekss automašīnā var nebeigties tikpat laimīgi, kā sācies, jo īpaši, ja jūs pieķer. Vienmēr pārliecinieties, ka atrodaties nošķirtā vietā, kur neviens neredz, ko darāt, - pretējā gadījumā jums var nākties ne tikai raudāt, bet arī skaidroties policijai.

Nekad nenodarbojieties ar seksuālām aktivitātēm, kamēr automašīna ir kustībā, jo tas var apdraudēt ne tikai jūs, bet arī citus cilvēkus. Pirms nododieties kaislei, pārliecinieties, ka automašīna ir pareizi un droši novietota.

Neaizmirstiet arī sakopt jūsu automašīnu - izmetiet atkritumus, izsūciet sēdekļus. Galu galā nevienam nepatīk gulēt uz ātrās ēdināšanas maisiņiem vai papīra tasītēm. Un neaizmirstiet arī par citām lietām - ja sveces padara mājīgu guļamistabu, tad patīkamas smaržas padara mājīgu arī automašīnu. Tāpēc pārliecinieties, ka smarža automašīnā ir patīkama. Papildus šīm lietām arī sega, ko varat uzklāt uz sēdekļiem, padarīs šo pieredzi daudz patīkamāku. Sega palīdzēs arī tiem, kuri baidās tikt atklāti, - seksa laikā varat apsegties ar segu.

Taču citas lietas palīdzēs padarīt piedzīvojumu automašīnā patiesi neaizmirstamu - piemēram, lubrikants, pareizs mūzikas atskaņošanas saraksts vai pat seksa rotaļlietas. Un neaizmirstiet atbilstoši ģērbties - daudz ērtāk nodarboties ar seksu automašīnā, ja sieviete ir tērpusies kleitā vai svārkos. Tad ir viegli pacelt apģērbu, pilnībā neizģērbjoties.


Vai visas pozas ir piemērotas seksam automašīnā?


Sekss automašīnā var būt atbilde uz jūsu seksuālās dzīves bēdām: kā tam pareizi sagatavoties?
Noteikti nē. Atcerieties, ka automašīnā nav tik daudz vietas kā mājās vai viesnīcā. Tāpēc jums attiecīgi jāizvēlas pozas.

Viena no profesionāļu ieteiktākajām pozām ir jātnieces poza. Viss, kas sievietei jādara, ir jāsēžas uz partnera un jāsāk kustēties. Šī poza ir visērtākā, ja partneris atrodas priekšējā sēdeklī, vai nu vadītāja, vai pasažiera sēdeklī, kas jāatbīda līdz galam atpakaļ. Piemērota ir arī cita līdzīga poza - jātniece ar pagrieztu muguru. Tas palīdzēs partnerim labāk aizsniegt sievietes klitoru vai meitenei stimulēt vīrieša dzimumlocekli.

Vēl viena lieliska poza ir doggy style. Tomēr priekš tās nāksies pārvietoties uz aizmugurējo sēdekli. Kad sieviete būs ērti iekārtojusies, vīrietim atliek tikai no aizmugures piecelties ceļos, lai ļautos kaislei.

Aizmugurējie sēdekļi ir ideāli piemēroti arī “karotītes” pozai. Viss, kas jums ir jādara, ir jāapguļas uz sāna, kopā ar vīrieti aiz jums. Šī poza ir ne tikai ērta pārim satuvināšanai, bet arī palīdz abiem justies ērti un relaksēti. Vienlaikus tā ļauj partnerim ērti stimulēt sievietes klitoru.

Savukārt, ja vēlaties kaut ko pikantāku, eksperti iesaka izmēģināt seksu automašīnā ar BDSM elementiem - bez vajadzības izmantot jebkādus papildu piederumus. Piemēram, jūs varat pārvietoties uz aizmugurējo sēdekli, noguldīt savu partneri, sasiet viņa rokas ar drošības jostu un sniegt viņam orālu baudu.