G-punkts: tas ir pietiekami apdziedāts, vīrieši to meklē kā dārgumu, tas ir mītiem apvīts un zinātnieki joprojām to skeptiski vērtē – gandrīz visi ir dzirdējuši stāstus par maģisko G punktu, kura stimulācija, noved pie patiesas ekstāzes. 

Tomēr daudzām sievietēm G punkts skan kā mīts, meli, maldināšana – galu galā to piedzīvo tikai neliela daļa! Un tik tiešām, atrast G punktu ir patiešām grūti. Vai arī tas vispār nepastāv? Par visu šajā rakstā.
 

Kas ir G punkts?


Daudzi mīti par G punkta esamību noved pie tā, ka tas nav redzama sievietes anatomijas sastāvdaļa. G-punkts nav atsevišķa sievietes dzimumorgānu anatomiskā daļa, un šī erogēnā zona patiesībā ir klitora daļa. Tas nozīmē, ka, stimulējot G punktu, mēs faktiski stimulējam klitora daļu, kas ir daudz lielāka, nekā vairums cilvēku domā. Mēs redzam tikai klitora galu, kas atrodas virs kaunuma lūpām, un pārējais klitors sadalās divos zaros, kas atrodas maksts iekšpusē, apmēram 4 centimetru garumā.
 
Ir vērts zināt, ka šis punkts nav gluži punkts. Daudzas sievietes un vīrieši cer atrast burvju pogu, ko, nospiežot, gūs neaprakstāmu prieku. Faktiski G punkts ir jutīga neliela platuma zona, kas, stimulējot, noved pie orgasma.
Šis punkts ir arī noslēpumains, jo tā precīza atrašanās vieta var atšķirties atkarībā no katras sievietes – tāpēc to bieži ir diezgan grūti atrast. Spēlējoties ar sevi, noteikti var noteikt G punktu. Tāpat kā visi citi orgasmi, arī šis ir atšķirīgs, tāpēc to ir pietiekami viegli identificēt un atšķirt no citiem.
 

Kāpēc šo erogēno zonu sauc par G punktu?


Pirmais, kas aprakstīja šīs jutīgās vietas maksts iekšpusē, bija vācu ginekologs Ernsts Grēfenbergs, kurš bija diezgan novatorisks tā laika zinātnieks, kurš aizstāvēja sieviešu seksuālās baudas nozīmi, sieviešu veselības neatkarību un pašnoteikšanās brīvību.

20. gadsimta 70. gados ginekoloģe Beverlija Vipla turpināja plašāku G punkta izpēti. Izanalizējusi kolēģu publikācijas, viņa sagatavoja grāmatu „The G-spot and Other Discoveries About Sexuality“, kurā viņa iepazīstina ar versiju, kad sievietes piedzīvo G punkta orgasmu. Viņa šo kustību nosauca par „nāc šurp“ (angl. come here). Tas nozīmē, ka kustībai jābūt līdzīgai, it kā jūs ar rādītājpirkstu aicinātu kādu nākt pie jums.

Tomēr 21. gadsimta zinātnieki nav viennozīmīgi par G punkta esamību. 2010. g. Londonas Karaliskās koledžas veiktais pētījums parādīja, ka G punkts sieviešu reproduktīvajos orgānos nepastāv, un secinājumi bija, ka G punkts vairāk ir psiholoģiska pārliecība un sabiedrībā iedibināta konstrukcija. 2017. gadā tika veikts cits pētījums, kura laikā atklājās, ka G punkts nav atsevišķa sievietes anatomiska daļa.


 

Kā atrast G punktu?


Nu, ja runas par G punktu visus šos gadus nav norimušas, bet gluži otrādi – ir pastiprinājušās, var pieņemt, ka kaut kas tur tiešām pastāv. Vai vēlaties to atrast? Šajā daļā mēs centīsimies jums izskaidrot, kā to izdarīt.

G punkta atrašana var būt sarežģīta, pirmkārt, tāpēc, ka šī zona nav specifiska, un, otrkārt, – katras sievietes anatomija ir nedaudz atšķirīga. Tāpēc tā vietā, lai meklētu savu G punktu seksa laikā ar partneri, iesakām meklējumos doties vienai.

Ja vēlaties atrast savu jutīgo vietiņu, vispirms jums ir jāatpūšas, tāpēc mēs iesakām izveidot sev seksīgu vidi, pirms sākat solo spēles. Kad jūtaties pietiekami gatava, sāciet maigi masēt sevi ar pirkstu, tad varat ievietot seksa rotaļlietu.
Šādi spēlējoties ar pirkstu vai G punkta vibratoru, mēģiniet veikt kustību tā, it kā jūs ar rādītājpirkstu aicinātu kādu nākt pie jums (par to rakstījām iepriekšējā rindkopā).

Svarīgi: pirkstam vai rotaļlietai jābūt vērstai uz augšu, tas ir – pret vēderu. Visā šajā procesā ir svarīgi atcerēties, ka jūs nemeklējat noteiktu „pogu“, stimulējot šo erogēno zonu, svarīga ir visa sajūtu palete. Atkārtojiet kustību un, kad sajūtas ir spēcīgākas, darbības „spiešana-vilkšana“ vietā koncentrējieties uz tās zonas stimulāciju, kurā bauda bija visspēcīgākā. Tam īpaši piemēroti ir viedie vibratori, We Vibe zīmols piedāvā plašu to klāstu.

Runājot par īpašām stimulācijas metodēm, nav nevienas metodes, kas derētu visiem. Patiešām, 2016. g. žurnālā „Socioaffective Neuroscience & Psychology“ publicētā raksta secinājumi uzsvēra, ka katrai sievietei patīk dažādi stimulācijas veidi, tāpēc nav pareiza vai nepareiza veida, kā izklaidēties un atrast šo G punktu. Tāpat kā ne visas sievietes sajutīs baudu no G punkta stimulācijas – un tas ir pilnīgi normāli.

Mēs varam sniegt arī G punkta aprakstu grāmatā: tas parasti atrodas uz maksts priekšējās sienas, apmēram 3-5 cm dziļumā. Ja runājam par orgānu izvietojumu, G-punkts parasti atrodas aiz urīnizvadkanāla, tieši zem kaunuma kaula.
 

Masturbācijas nozīme G punkta meklējumos


Droši vien jau ne reizi vien esat dzirdējuši, ka solo spēles ir ļoti svarīgs aspekts, lai labāk izprastu savu seksuālo dzīvi. Ir kļūdaini uzskatīt, ka masturbācija ir paredzēta tikai vientuļām sievietēm un vīriešiem. Gluži pretēji, tas var ievērojami uzlabot jūsu un jūsu partnera seksuālo dzīvi. Kā? Veltot laiku sava ķermeņa izpētei, jūs uzkrājat bezgala daudz noderīgas informācijas par to, kas jums patīk, kas jūs uzmundrina, kas izraisa spēcīgākos orgasmus. Jūs varat dalīties ar šo informāciju ar savu partneri. Tāpēc tiešām iesakām atrast laiku un veltīt to sev.


G punkta stimulēšana. Kā to izdarīt pareizi?


Ja esat no tām laimīgajām, kam izdevies atrast un identificēt G punktu, ir pienācis laiks izdomāt, kā ar to pareizi rīkoties.  Līdz šim esam rakstījuši par to, kā solo spēles laikā atrast un stimulēt G punktu, taču der zināt, ka to lieliski var izdarīt arī kopā ar partneri.

Šo jutīgo erogēno zonu var stimulēt neatkarīgi no tā, vai veicat masturbāciju vai seksu ar partneri: varat izmantot vibratoru vai izmēģināt seksa pozas, kas ir piemērotas G punkta stimulēšanai.

Stimulēšana ar pirkstiem un seksa rotaļlietām. Mēs iesakām izmēģināt šo stimulēšanas metodi, kad atrodat savu G punktu. Ja stimulējat ar pirkstiem, dariet to, ko mēs rakstījām iepriekš. Ja vēlaties izmēģināt seksa rotaļlietu, iesakām izvēlēties piemērotu G punkta vibratoru.

G-punkta vibratorus parasti raksturo tas, ka tiem nav neviena papildu zara, tiem ir izliekta pamatne un izteiksmīga galva. Tieši izliektā pamatne un galvas forma ir vissvarīgākā, izvēloties G punkta vibratoru. Svarīgi, lai galva būtu liela – tā var būt apaļa vai ar platu virsmu.

Tā kā G punkta vibratoriem ir tik unikāla forma, tie sasniedz vietas, kuras ir grūti sasniegt, kad dzimumloceklis iekļūst makstī. Šīs seksa rotaļlietas noteikti palīdzēs jums atrast G punktu un uzlabos sajūtas.
 

Seksa pozīcijas G punkta stimulēšanai


Ja vēlaties izjust G punkta stimulāciju dzimumakta laikā, ir noteiktas seksa pozīcijas, kas darbojas vislabāk. Izmēģiniet pozas, kas sniedz jums lielāku kontroli pār savām kustībām, lai uzzinātu, kādi stimulācijas veidi jums patīk vislabāk. Lai gan ir daudzas seksa pozīcijas, kas var palīdzēt jums to sasniegt, mēs iesakām izmēģināt šīs.

Jātnieces poza. Palūdziet savam partnerim apgulties uz muguras, tad uzkāpiet virsū un ļaujiet viņam iekļūt tevī. Šī pozīcija sniedz pilnīgu kontroli pār iespiešanās ritmu, dziļumu un leņķi, lai jūs varētu koncentrēties uz sava G punkta atrašanu un stimulēšanu. Tā vietā, lai pārvietotos uz augšu un uz leju, mēģiniet pārvietoties uz priekšu un atpakaļ, lai stimulētu sajūtu savā G punkta zonā. Var palīdzēt arī pastāvīga ritma, pozīcijas un leņķa maiņa, tāpēc nebaidieties eksperimentēt.

Sunīša poza. Sunīša poza ir vēl viens lielisks veids, kā panākt dziļāku iespiešanos seksa laikā. Turklāt ir viegli mainīt leņķi, lai sasniegtu savu G punktu. Nometieties ceļos uz rokām un ceļiem un lieciet partnerim nostāties aiz jums un iekļūt tevī. Iekļūšanas laikā mēģiniet nospiesties uz apakšdelmiem vai atspiest gurnus atpakaļ, lai mainītu leņķi, līdz atrodat sev piemērotāko pozīciju. Ja vēlaties, varat izmēģināt citu variantu, guļot uz vēdera ar kājām nokarājoties no gultas malas, ļaujot partnerim stāvēt aiz jums un iekļūt no turienes.

Saspiestais misionārs. Klasiskās misionāra pozīcijas variants nodrošina labāku stimulāciju bez dziļas iespiešanās. Apgulieties uz muguras un pēc tam sakrustojiet kājas, lai partneris būtu jums tuvu. Lai gan šī pozīcija neļauj dziļi iekļūt, tā nodrošina labāku berzi G punkta zonā.
 

Vai vīriešiem ir G punkts?


Jūs varat tam neticēt, bet tā ir absolūta patiesība, un, salīdzinot ar sieviešu G punktu, vīriešu ir diezgan viegli atrast. Patiesībā G-punktu vīriešiem biežāk sauc par P-punktu (šajā gadījumā ar P apzīmē prostatu), un to var sasniegt divos veidos: iekšēji vai ārēji. Neatkarīgi no tā, kādu metodi izvēlēsities, jūs jutīsities ļoti ērti, tāpēc izvēle ir atkarīga no jūsu (vai jūsu partnera) komforta līmeņa.

Prostatas stimulēšana var izraisīt ātrus un ārkārtīgi spēcīgus orgasmus, taču tā nav galvenā prostatas funkcija. Šis dziedzeris ražo šķidrumu, kas palīdz spermai izdzīvot un sasniegt olu.

Un visbeidzot.. Neskatoties uz to, ko mēs redzam filmās, sekss ne vienmēr ir gluds un vienkāršs. Sievietēm bieži liek domāt, ka sekss ir apkaunojošs, kas var apgrūtināt orgasma un seksuālas apmierinājuma sasniegšanu.

Nebaidieties uzņemties atbildību par savu seksuālo dzīvi un atrodiet to, kas jums patīk. Ja tas nozīmē, ka varat atrast savu G punktu un stimulēt to, tas ir labi. Ja nē? Tas arī ir lieliski. Nav noteikumu, kas teiktu, ka ir viens veids, kā sasniegt orgasmu, un ir normāli, ka lielākā daļa sieviešu dod priekšroku stimulācijas kombinācijai. Var paiet laiks, lai atrastu sev piemērotāko, tāpēc esiet pacietīga.

Vissvarīgākais ir tas, ka esat apmierināta, neatkarīgi no tā, vai jums patīk G punkta stimulācija vai nē. Sava ķermeņa un seksuālo uzskatu izpēte ir lielisks solis ceļā uz laimīgu, drošu un patīkamu seksuālo dzīvi. Jums nekad nevajadzētu kaunēties, izdomājot, kas jums patīk. Galu galā visi ir pelnījuši lielisku seksu.