Kārtot

Masāžas eļļas

Maz ir tādu cilvēku, kas neizbaudītu masāžas. Palutiniet Jūsu partneri ar juteklisku un vienkāršu masāžu, kas viņu ne tikai atslābinās, bet arī pamodinās iekāri! Piedāvājam īsu pamācību galvas un sejas, muguras, augšstilbu un dibena, vēdera un krūšu, kā arī dzimumorgānu masāžas veikšanā — kombinējiet šos paņēmienus un izveidojiet Jūsu personīgo erotisko masāžu, kas lieti noderēs kā priekšspēle! Pirms ķeraties pie darba, atcerieties obligātu noteikumu — masāžas eļļas temperatūrai ir jābūt ķermeņa temperatūrā vai dažus grādus siltākai, bet ne aukstai, istabas temperatūrā vai karstai!

 

Masāžas eļļas
Masāžas eļļas
Nuru masāža
Nuru masāža
Eļļas sveces masāžai
Eļļas sveces masāžai
Kosmētika
Kosmētika
Bezmaksas
Populārs
Bezmaksas
Populārs
9.95 €
14.95 €
Pēdējā prece
Pēdējā
19.95 €
-15% Atlaide
-15% Atlaide
16.96 € 19.95 €
Video
Video
19.95 €
19.95 €
-10% Atlaide
Pēdējā prece
Pēdējā
-10% Atlaide
22.45 € 24.95 €
Bezmaksas piegāde
Bezmaksas piegāde
29.95 €
Video
Video
22.50 €
19.95 €
-15% Atlaide
-15% Atlaide
16.96 € 19.95 €
14.95 €
15.95 €

Galvas un sejas masāža

Sāciet ar vienkāršu matu glaudīšanu, “izlaidiet pirkstus cauri” partnera/-es matiem. Tad ar apļveida kustībām masējiet viņa/-s skalpu un matu saknes.

Novietojiet īkšķus partnera/-es pieres vidū vienu blakus otram pie matu līnijas, bet plaukstas un pārējos pirkstus piekļaujiet deniņiem un sejas sāniem. Ar vieglu spiedienu velciet īkšķus no pieres centra katru uz savu pusi līdz pieres malām, nedaudz nostiepjot pieres ādu. Ar katru kustību virzieties arvien tuvāk uzacīm. Pēc tam ar īkšķiem veiciet apļveida kustības tādā pašā virzienā no pieres vidus uz sāniem gar matu līniju, katru reizi virzoties arvien tuvāk uzacīm.

Palūdziet partnerim/-ei atvērt muti un sataustiet bedrīti starp vaigu kaulu un ausi. Tad palūdziet sakost zobus un pirkstu galus viegli noslidiniet no atrastajām ausu bedrītēm līdz žokļa kaulam pa sasprindzināto muskuli — šis būs Jūsu virzības ceļš. Palūdziet partnerim/-ei atslābināt žokli pilnībā un viegli pavērt muti. Ar nelielu spiedienu velciet 2 vai 3 pirkstus pa šo žokļa muskuli no auss bedrītes līdz žokļa kaulam, atkārtojiet kustību 7–9 reizes.

Muguras, augšstilbu un dibena masāža

Iesāciet masāžu ar vieglu muguras glāstīšanu, pakāpeniski palielinot plaukstu spiedienu. Glāstiet virzienā no skausta uz plecu galiem, no lāpstiņām uz gurniem. Ar vieglu spiedienu glāstiet arī sānus — spiedienam ir jābūt pietiekami spēcīgam, lai nekutētu, un pietiekami vieglam, lai neradītu diskomfortu.

Turpiniet ar ierastajām masāžas kustībām, ko jau zināt: klasisko ņurcīšanu, vilnīti, lietutiņu, glaudīšanu un zāģīti.

Masāžas laikā sāciet pakāpeniski integrēt procesā savu ķermeni — glāstiet ar matu galiem, degungalu, uzpūtiet karstu vai aukstu elpu, glāstiet ar apakšdelmiem — no pirkstu galiem līdz elkoņiem, glāstiet ar krūtīm un krūšu galiem, zodu.

Vēdera un krūšu masāža

Izmantojot plaukstas, glāstiet virzienā no krūtīm uz plecu galiem pa atslēgas kaulu. Lieliski, ja šajā brīdī atradīsieties partnera galvgalī un būsiet puskails/-a vai kails/-a. Novietojiet plaukstas katru savā pusē uz partnera/-es ribām sānos, krūšu rajonā, un, viegli saspiežot plaukstas, slidiniet tās pa sāniem līdz gurniem vai tik tālu, cik tālu Jūsu rokas sniedzas, pārliecoties ar savu ķermeni pāri partnera/-es galvai, taču ne tālāk par dibena vaigu apakšējo daļu. Pašu vēderu nespiediet!

Maigi masējiet krūšu galus, apļojot pa oreolu, virpinot pirkstos, viegli pavelkot, glāstot un maigi saspiežot krūšu galus.

Maigi glāstiet vēdera lejasdaļu no nabas uz dzimumorgānu pusi, taču neaizskarot tos, un ieslīpi no nabas uz gurnu kauliem.

Vīrieša dzimumorgānu masāža

Izveidojiet no vienas plaukstas “bļodiņu”, kurā maigi saņemiet partnera sēkliniekus. Ar otras rokas plaukstu aptveriet locekli un viegli virzieties visā tā garumā — no pamatnes uz galviņu un atpakaļ no galviņas uz pamatni.

Ar vienu roku aptveriet locekli pie galviņas un virziet roku pamatnes virzienā. Kad sasniegta pamatne, neatlaižot roku, aptveriet locekli pie galviņas ar otru roku. Atkārtojiet kustību no galviņas uz pamatni, tajā pat laikā atlaižot pirmo roku un pārliekot pie galviņas. Šādi, masējot locekli pamīšus ar abām rokām, radīsies nepārtrauktas kustības efekts.

Pārlieciet roku uz locekļa “no augšas” — tā, lai partnera ķermenim tuvāk būtu Jūsu īkšķis un rādītājpirksts, bet galviņu aptvertu zeltnesis un mazais pirkstiņš (pretēji iepriekšējam solim, kur partnera ķermenim tuvāk bija mazais pirkstiņš, bet galviņu aptvēra īkšķis un rādītājpirksts). Turpiniet masēt locekli ar vienu roku virzienā no galviņas uz pamatni, taču šoreiz pievienojiet plaukstas locītavas kustību, virzot plaukstu ne tikai no augšas uz leju pa locekli, bet arī apkārt loceklim, it kā skrūvētu pudeles korķīti šurpu-turpu, nepārtraucot augšup-lejup kustību.

Sievietes dzimumorgānu masāža

Atpletiet partneres kājas un salieciet tās ceļos. Saņemiet abās rokās starp īkšķa un rādītājpirksta spilventiņiem vienu no lielajām kaunuma lūpām apmēram pa vidu. Ar vienu roku veiciet velkošu kustību (līdzīgi kā aizverot zip-lock maisiņu) pa lūpu virzienā uz vēderu, ar otru roku pieturiet lūpu. Pēc tam virziet otru roku līdzi pirmajai, kas tagad pietur lūpu tās sākumā. Turpiniet masāžu, veicot tādas pašas kustības pretējā virzienā. Atkārtojiet šo kustību 10 reizes ar vienu lielo kaunuma lūpu un pēc tam ar otru, tad masējiet vienu no mazajām kaunuma lūpām un pēcāk — arī otru.

Starp rādītājpirkstu un vidējo pirkstu saņemiet mazās kaunuma lūpas un klitoru, roku, kas tuvāk vēderam, liekot pret miesu ar plaukstas apakšpusi, un roku, kas tuvāk kājām, — ar plaukstas virspusi tuvāk ānusam tā, lai ar abām rokām kopā tiktu apņemtas mazās kaunuma lūpiņas un klitors visā garumā. Veiciet velkošo kustību tāpat kā iepriekš, taču šoreiz ar abām rokām reizē virzoties turp un atpakaļ vēdera un pēc tam ānusa virzienā. Atkārtojiet 10 reizes.

No plaukstas izveidojiet “bļodiņu”, ko novietojiet ar plaukstas pamatni pret klitoru (pirksti virzienā uz vēderu). Maigi piespiežot, apļojiet plaukstas pamatni, masējot klitoru, un tajā pašā laikā ar otru roku glāstiet partneres vēderu un krūtis.

Atmosfēras veidošana

Masāža ir paredzēta ne tikai partnera uzbudināšanai, bet arī atslābināšanai, tādēļ izveidojiet tādu atmosfēru, kas ļaus panākt abus efektus. Uzvelciet maigu, tīru, smaržīgu gultas veļu, radiet romantisku noskaņu, ieslēdzot tikai galda lampu vai LED lampiņu virteni, aizdedziet sveces, taču nelieciet tās tuvu gultai, lai izvairītos no ugunsnelaimes. Apģērbieties seksīgi, bet vienlaikus brīvi (korsete un zeķturi lai paliek citām rotaļām). Dodieties kopā siltā, aromātiskā vannā un izbaudiet atslābinošu un nomierinošu tēju. Masāžai izmantojiet masāžas eļļu, kas apburs ar savu aromātu, palīdzēs atraisīties un ļaus Jūsu rokām viegli slīdēt pa ķermeni — āda kļūs maiga un gluda. Aukstiem ziemas vakariem īpaši derēs masāžas eļļas-sveces, kuras kūst zemā temperatūrā un, ar siltām lāsēm pilot uz ķermeņa, atmodinās partnerī kaisli. Ļaujiet vaļu iztēlei — masāžu varat veikt ne tikai ar rokām vai citām sava ķermeņa daļām, bet arī ar spalvām, intīmām masāžas ierīcēm, ledus gabaliņiem un citiem speciāli masāžām paredzētiem instrumentiem.

Ievērībai: Yesyes.lv satur atklātu seksuālu informāciju un attēlus. Lietot šo vietni vari tikai no 18 gadu vecuma.